Najwyższej jakości

TRAWA Z CZARNOCINA

4.jpeg
shutterstock_585101671.jpg
shutterstock_644296102.jpg
shutterstock_655049026.jpg
previous arrow
next arrow
4.jpeg
shutterstock_585101671.jpg
shutterstock_644296102.jpg
shutterstock_655049026.jpg
previous arrow
next arrow
mapaolmar.jpg

Trawa z rolki i z siewu - prosto z Czarnocina

Trawnik z rolki

- zerwanie starej darniny
- utylizacja darniny i śmieci
- rozplantowanie ziemi
- niwelacja terenu
- wygrabienie terenu
- położenie siatki przeciwko kretom
- położenie trawy z rolki
- nawodnienie i uwałowanie po położeniu trawnika.

Trawnik z siewu

- przygotowanie terenu pod siew nasion specjalistycznym urządzeniem.
- możliwość położenia siatki przeciwko kretom na życzenie klienta.
- siew nasion.
- wałowanie.
- odpowiednie nawodnienie.

mapaolmar.jpg

Cennik

Trawa rekreacyjna

do 150 m2
150 - 300 m2
300 - 500 m2
powyżej 500 m2

19 zł/m2
18 zł/m2
17 zł/m2
15 zł/m2

Trawa sportowa

30 do 150 m2
150 - 300 m2
300 - 500 m2
powyżej 500 m2

30 zł/m2
25 zł/m2
22 zł/m2
21 zł/m2

Podane ceny są cenami netto. Dla większych ilości możliwe negocjacje :)

slogan.jpg
0

W przybliżeniu tyle hektarów trawy położyliśmy od początku naszej działalności

0

To liczba zadowolonych klientów :)

0

Tyle rolek trawy rozłożyliśmy w ostatnim roku :)

mapaolmar.jpg

O naszej firmie

Nasza firma zajmuje się sprzedażą naturalnej trawy z rolek i usługą zakładania trawników oraz ich oświetleniem. Trawniki zakładamy trawą z rolki lub metodą z siewu.

Trawa z rolki jest produktem powszechnym i coraz bardziej popularnym w Polsce przy zakładaniu trawników przydomowych ale również na placach zabaw dla dzieci, parkach, spółdzielniach, firmach itp.

Firma powstała z inspiracji i chęci tworzenia piękna zieleni w państwa ogrodach i trawnikach przydomowych. Zajmujemy się zleceniami dla instytucji państwowych jak i dla strefy prywatnej.

Działamy na terenie całej Polski ale głównie w takich miastach jak: Łódź, Aleksandrów łódzki ,Konstantynów łódzki, Zgierz czy Piotrków trybunalski

mapaolmar.jpg

Nasze realizacje

Received 1079959736147284
Received 198111205801178
Received 275482554344412
Received 309715884326785
Received 324185856181865
Received 568521780902804
Received 576814630308772
Received 621837768819446
Received 714711062820811
Received 918083309146900
Nowe (1)
Nowe (2)
Nowe (3)
Nowe (4)
Nowe (5)
Nowe (6)
Nowe (7)
Nowe (8)

Kontakt

Dane kontaktowe

Główna 35, 97-318 Czarnocin

Copyright@2022 Trawniki Marzeń
Projekt i wykonanie: Bartek Haniszewski

O nas

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Start

testowy